Do kogo się zwrócić po pomoc w unieważnieniu kredytu frankowego?


Posiadanie kredytu frankowego to jeszcze nie koniec świata. Nawet jeśli w tej chwili wydaje ci się, że jego zaciągnięcie było największym błędem, jaki zdarzyło ci się popełnić w życiu, pamiętaj że zawsze jesteś w stanie odwrócić kolej rzeczy i uchronić się przed kolejnymi konsekwencjami nieodpowiedniej decyzji. Unieważnienie kredytu frankowego jak najbardziej nadal jest możliwe, choć nie jest proste do osiągnięcia. Aby zwiększyć swoje szanse na wygranie sprawy w sądzie, zgłoś się do kogoś, kto będzie cię godnie reprezentować przed organami władzy i kto przede wszystkim zdoła odpowiednio przygotować cię do całego procesu i wskaże kierunek, w jakim powinieneś podążać, by wyjść z całej sprawy obronną ręką.

W Polsce powstało nawet specjalne Stowarzyszenie Frankowiczów, do którego każdy może się zgłosić i każdy może to zrobić zupełnie za darmo. Na pewno jest to jakieś wyjście z sytuacji, zwłaszcza w przypadku posiadania ograniczonych możliwości finansowych albo też wtedy, gdy nie ma się żadnych pieniędzy na to, by skorzystać z „tradycyjnych”, czyli pełnopłatnych porad prawnych. To, że porady udzielane przez prawników zatrudnianych przez Stowarzyszenie Frankowiczów są darmowe nie musi wypadać na ich niekorzyść. A lepiej skorzystać z takiej pomocy niżeli nie skorzystać z żadnej. Mimo wszystko porady prawne zwykle okażą się jednak lepsze, dlatego to właśnie w nie powinieneś celować, gdy nieco bardziej zależy ci na wygraniu całej sprawy.

Jeżeli bowiem zgłosisz się do prywatnej i naprawdę doświadczonej kancelarii prawnej, zdecydowanie zwiększysz swoje szanse na unieważnienie kredytu frankowego, czyli na pozbycie się swojego największego problemu, który najprawdopodobniej cały czas spędza ci sen z powiek i nie pozwala normalnie funkcjonować. Niektóre kancelarie wręcz wyspecjalizowały się w pomaganiu tym, którym zdarzyło się właśnie wziąć jakiś kredyt frankowy. Możesz od razu poszukać takich placówek w swojej okolicy i najlepiej od razu się do nich wybrać. Za profesjonalną pomoc warto co nieco zapłacić.

Kredyty frankowe kancelaria Szczecin https://www.zandecki.pl/specjalizacje/kredyty-frankowe/szczecin/